تاکنون 967 شهروند البرز به علت کووید 19 جان باخته اند

از دیروز تا امروز ۱۵ شهریور - ۴۵بیمار با علائم كووید 19 در مراكز درمانی استان بستری شده اند.

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی البرز : از دیروز تا امروز ۱۵  شهریور  - ۴۵بیمار با علائم كووید 19 در مراكز درمانی استان بستری شده اند.

وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۵ هزارو ۷۰۴ نفر  بوده که از این تعداد  ۱۵ هزار و ۱۸۵ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند. 

دکتر فتحی با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۳۹۵ نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۱۶۵ نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند. 

سرپرست  دانشگاه عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵۱۰ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۴۵ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

دکتر فتحی با اشاره به اینکه تعداد  ۹۳بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۱ نفر رسید. 

وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴ بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۹۶۷ نفر رسید .

دکتر فتحی در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۴هزار و ۳۲۹ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۳۰ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.