بیمارستان 78 تخت خوابه فردیس دهه فجر افتتاح می شود

نماینده عالی دولت در استان البرز گفت: با اهتمام ویژه ای رفع موانع اولین بیمارستان فردیس را دنبال می کنیم تا در دهه فجر امسال مردم این شهرستان از خدمات بیمارستانی استفاده کنند.
 شهبازی در بازدید از روند رفع موانع بیمارستان خصوصی آرین در فردیس که روز پنجشنبه صورت گرفت، با اشاره به اینکه تعدادی از پزشکان حاذق کشور برای راه اندازی این بیمارستان سرمایه گذاری کرده اند، افزود: بخش اورژانس این بیمارستان برای تمامی بیماران است ولی به صورت تخصصی در زمینه سرطان فعالیت دارد.
وی ادامه داد: پیشرفت این پروژه بسیار خوب بوده و تاکنون بدون کوچک ترین کمک دولتی به این مرحله رسیده و 78 تخت برای پذیرش بیماران دارد.
شهبازی گفت: در سال 93 نیز تعدادی بیمار در این بیمارستان پذیرش شد و امکانات و تجهیزات روز را پیش بینی کرده اند.
وی افزود: مشکلات راه اندازی این بیمارستان در حوزه شهرداری، نیاز به تسهیلات (35 میلیارد تومان) و همچنین مطالبه انعقاد تفاهم نامه با دانشگاه علوم پزشکی برای ارائه خدمات دولتی جهت بروز رسانی تجهیزات با اعتبارات ارزی است.
استاندار البرز اضافه کرد: مقرر شد در یک بازه زمانی کوتاه، موضوعات و موانع موجود از طریق فرمانداری فردیس، شهرداری و دانشگاه علوم پزشکی مورد بررسی قرار گیرد و نتیجه نهایی اعلام شود.
وی گفت: امید است با راه اندازی این بیمارستان تا دهه فجر امسال، اولین بیمارستان فردیس نسبت به ارائه خدمات به مردم اقدام کند.
شهبازی افزود: فردیس دارای حدود 600 هزار نفر جمعیت است و به شدت به افزایش سرانه های درمان نیاز دارد.