آخرین وضعیت كووید ۱۹ در استان البرز تا ۲۳ مرداد

از دیروز تا امروز ۲۳ مرداد - ۷۰ بیمار با علائم كووید 19 در مراكز درمانی استان بستری شده اند.

️رئیس دانشگاه علوم پزشکی البرزگفت:از دیروز تا امروز ۲۳ مرداد - ۷۰ بیمار با علائم كووید 19 در مراكز درمانی استان بستری شده اند.

????وی افزود: مجموع کل  موارد بستری شامل ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز در استان البرز    ۱۳ هزارو ۹۰۳ نفر  بوده که از این تعداد ۱۲ هزار و ۴۸۸ نفر مورد قطعی مثبت  و بستری بوده اند. 

????دکتر کریم با بیان اینکه در حال حاضر  تعداد ۵۱۷  نفر شامل موارد ( قطعی ، محتمل و مشکوک ) در مراکز درمانی بستری هستند افزود: از این تعداد  ۲۰۲ نفر بیمار قطعی کووید 19 می باشند. 

????رئیس دانشگاه عنوان کرد: در ۲۴ساعت گذشته تعداد ۵۴۵ نفر سرپایی به مراکز درمانی و بهداشتی  استان با علائم مشکوک مراجعه کرده اند که ۷۰ مورد در بیمارستان ها بستری شده اند .

????دکتر کریم با اشاره به اینکه تعداد  ۱۱۳ بیمار بستری شده جوان و پایین تر از سن پنجاه هستند تصریح کرد : تعداد بیماران بستری شده ی بد حال در ۲۴ ساعته گذشته به ۱۱۶نفر رسید. 

????وی افزود: متاسفانه در ۲۴ ساعت گذشته ۸
 بیمار کووید 19 جان خود را از دست داده اند و مجموع جان باختگان این بیماری  در استان به   ۸۲۸ نفر رسید .

????دکتر کریم در پایان تصریح کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا کنون ۱۲ هزار و ۵۳۶ نفر  از مراکز درمانی ترخیص و خوشبختانه  طی ۲۴ ساعت گذشته  ۶۳ نفر از مراکز درمانی ترخیص شده اند.